Vaše mjesto za susret sa Bihorom

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Porodicno stablo

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
lejla

Broj komentara : 30
Mjesto : Dijaspora

KomentarNaslov komentara: Porodicno stablo   Thu Jun 04, 2009 3:00 pm

Proteklih dana sam sa ocem i djedom ramatrala porjeklo nase i uspjeli smo povezati porodicno stablo 120 godina unazad.Meni je to bas bilo zanimljivo i sve cu to lijepo zapisati da buduce generacije imaju jos duze stablo.
Da li vi znate svoje korjene i odakle poticete.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
ajkuna
Moderator

Broj komentara : 89

KomentarNaslov komentara: cao   Thu Jun 04, 2009 4:43 pm

Da, lejla i ja sam napisala svoje porodično stablo i sretna sam zbog toga, a ujedno mi je drago što si i ti poput mene krenula stopama istine .

Admin
Admin

Broj komentara : 80

KomentarNaslov komentara: Re: Porodicno stablo   Thu Jun 04, 2009 8:23 pm

lejla (citat):
Proteklih dana sam sa ocem i djedom ramatrala porjeklo nase i uspjeli smo povezati porodicno stablo 120 godina unazad.Meni je to bas bilo zanimljivo i sve cu to lijepo zapisati da buduce generacije imaju jos duze stablo.
Da li vi znate svoje korjene i odakle poticete.

Bujrum i dobro dosla Lejla.
Čovjek bez porodičnog stabla je isto kao stablo bez korijena. Lijepo je da čovjek zna svoje porijeklo a isto da nedopusti da to stablo prestane da raste da se razvija. Ja znam svoje stablo i ponosim se na njega. Mozemo još pričati o ovoj temi.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://bihor.forumieren.eu
antoniojadran

Broj komentara : 1

KomentarNaslov komentara: Bihorčić i Purković familija   Mon Dec 27, 2010 12:10 am

Pozdrav svima, ja sam novi na ovom forumu.
A glavni razlog tome je moje nastojanje da nađem više podataka o korijenima moje obitelji sa majčine strane.
Naime, moja majka ima djevojačko prezime Bihorčić (ime majke Ajna) a udata je bila za Hakiju Purkovića iz Novog Pazara.

Uglavnom,sve što znam je da je baka Ajna negdje početkom 2. svjetskog rata ubijena, zejedno sa još drugim osobama iz istog mjesta.
Ajna je imala 3 kćeri,a koje su u vihoru rata odrasle u udomiteljskim obiteljima.
Moja majka je na kraju dospjela u Split, gdje se i udala i zasnovala obitelj.Druge dvije su se udale za Albance na Kosovu.

Molim da mi se javi netko tko mi može dati više informacija o obitelji Bihorčić i Purković,
ili da me uputi na pravu adresu gdje to mogu saznati.

Unaprijed hvala svim dobronamjernim ljudima.

Ljiep pozdrav

Tonči
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
ajkuna
Moderator

Broj komentara : 89

KomentarNaslov komentara: Re: Porodicno stablo   Thu Jan 20, 2011 10:15 am

antoniojadran (citat):
Pozdrav svima, ja sam novi na ovom forumu.
A glavni razlog tome je moje nastojanje da nađem više podataka o korijenima moje obitelji sa majčine strane.
Naime, moja majka ima djevojačko prezime Bihorčić (ime majke Ajna) a udata je bila za Hakiju Purkovića iz Novog Pazara.

Uglavnom,sve što znam je da je baka Ajna negdje početkom 2. svjetskog rata ubijena, zejedno sa još drugim osobama iz istog mjesta.
Ajna je imala 3 kćeri,a koje su u vihoru rata odrasle u udomiteljskim obiteljima.
Moja majka je na kraju dospjela u Split, gdje se i udala i zasnovala obitelj.Druge dvije su se udale za Albance na Kosovu.

Molim da mi se javi netko tko mi može dati više informacija o obitelji Bihorčić i Purković,
ili da me uputi na pravu adresu gdje to mogu saznati.

Unaprijed hvala svim dobronamjernim ljudima.

Ljiep pozdrav

Tonči

Gos. Antonio,
Mozes me kontaktirati preko e-meil adrese da bih ti mogla malo opsirnije reci o porodici koju trazis.

Pozdrav.

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Porodicno stablo   

Na vrh Go down

Porodicno stablo
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1